Telefoon 0181 627 027 Mijn dossier Ouwerkerk Online

Nieuws

Reviews, loon na werken

Dag in dag uit spant ons team zich in om onze klanten optimaal van dienst te zijn. Het is ons werk om, samen met u, uw wensen in kaart te brengen, u te wijzen op juridische mogelijkheden en tot slot alles vast te leggen in een (notariële) akte. De klanttevredenheid speelt daarbij een belangrijke rol. Wij zijn daarom ook erg blij met de goede reviews die wij krijgen.

Hoge beoordelingen

Op Google scoren wij 8 uit 10, op degoedkoopstenotaris.nl een 7,5 en op notaristarieven.nl een 7,3. Dat zijn hele mooie cijfers en wij doen er alles aan om deze cijfers vast te houden of zelfs nog een tikkeltje hoger te krijgen.

Feedback

Om zo hoog mogelijk te scoren bij onze klanten, nemen wij de feedback die wij ontvangen ter harte en proberen aan de hand daarvan onze dienstverlening te verbeteren. En als we een review krijgen zoals hieronder, weten we dat we op de goede weg zijn.

Reviews

Wilt u een offerte? Deze maken we graag voor u in orde!

Vraag offerte aan

Blijf op de hoogte

Als eerste horen over interessante events en nieuwtjes? Schrijf u in, dan houden we u per e-mail op de hoogte.

  Contact

  Bezoekadres
  Boyleweg 8
  3208 KA Spijkenisse

  T 0181 627 027
  F 0181 627 044
  E info@ouwerkerknotariaat.nl

  Openingstijden

  Maandag t/m vrijdag
  08:45 – 12:30 uur
  13:15 – 17:00 uur

  Buiten onze openingstijden is het ook mogelijk om een afspraak te maken. Neem contact op en we bespreken uw wensen.